Series
Ratings
148
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Love All PlayRated ★ 4.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- The Face of MoneyRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
My Sibling's RomanceRated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.0