Series
Ratings
63
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5