Movies
Ratings
155
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 4.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0