Series
Ratings
163
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.0