Series
Ratings
144
SignalRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5