Titles you rated
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.5
Throne of BloodRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Love Is the Devil: Study for a Portrait of Francis BaconRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
MaRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
AntebellumRated ★ 2.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0