Movies
Ratings
357
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- CabrioletRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.5