Titles you rated
Tamon’s B-SideRated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 1.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 1.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Oblivion BatteryRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Where Is My HomeRated ★ 1.0
QueendomRated ★ 1.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 1.5
Noonas Over FlowersRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5