Series
Ratings
99- Skam France Season 6Rated ★ 3.5
Skam France Season 5Rated ★ 3.0
Skam France Season 4Rated ★ 2.5
Skam France Season 2Rated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.5