Movies
Ratings
786
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
Still TimeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 1.5
Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The MovieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 1.0
LoganRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0