Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0