Series
Ratings
17
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0