Series
Ratings
10
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0