Series
Ratings
80
STEINS;GATERated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
TomorrowRated ★ 2.5