Movies
Ratings
342
ParasiteRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5