Movies
Ratings
756- The UglyRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CommissionRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 2.0
- The Man Who LaughsRated ★ 2.0
Naked LunchRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0- Between you and meRated ★ 2.5
Sissy-Boy Slap-PartyRated ★ 1.0
Oppressed MajorityRated ★ 4.0
The OssuaryRated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5