Series
Ratings
114
9 BorderRated ★ 2.5
QuartetRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 4.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0