Series
Ratings
142
The GuestRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
SearchRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
She Would Never KnowRated ★ 4.5