Series
Ratings
49
DAN DA DANRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
Quarterback Season 1Rated ★ 4.0