Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- K for KimbapRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0