Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0