Series
Ratings
48
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 2.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.0
Russian DollRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0