Series
Ratings
522
Breaking BadRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The PaperRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
The RanchRated ★ 3.5
The RanchRated ★ 3.5
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 2.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5