Series
Ratings
38
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN SPIN-OFFRated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2023Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2022Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2021Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2020Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2019Rated ★ 5.0
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 3.5