Series
Ratings
380
Ted LassoRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 5Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
From ScratchRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
The DecameronRated ★ 4.5