Series
Ratings
90
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
iZombieRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5