Movies
Ratings
470
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Black FogRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 3.5- WooahRated ★ 0.5
- Stay AliveRated ★ 3.5
The Metal Band’s Guide to the Black HoleRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 2.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0