Series
Ratings
169
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0