Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Love, VictorRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
PEN15Rated ★ 4.0
PEN15Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
1899Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
SwarmRated ★ 3.0