Series
Ratings
24- MonsterRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0