Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead: Dead City Season 2Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead: Daryl Dixon Season 1Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5