Movies
Ratings
952
Stuart: A Life BackwardsRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Extraction 2Rated ★ 2.0
The Magician's ElephantRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5