Series
Ratings
90
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0