Series
Ratings
80
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5