Series
Ratings
51
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
The Girls at the BackRated ★ 4.5
StatelessRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5