Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Mr. HeartRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Clean With Passion For NowRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
Phantom Singer 2Rated ★ 2.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- With You Season 2: The Greatest LoveRated ★ 3.0
Rated GRated ★ 2.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- BeybladeRated ★ 3.5