Movies
Ratings
101
UpRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5