Titles you rated
EuphoriaRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0