Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.5- TeletubbiesRated ★ 4.0
- Gag ConcertRated ★ 2.0
Detective Academy QRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- 녹색전차 해모수Rated ★ 1.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 2.5
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.0- Ad MadnessRated ★ 2.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 2.5
NANARated ★ 2.0