Series
Ratings
81
Noragami AragotoRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- M&MRated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0