Series
Ratings
120
PluribusRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 3.0
Mr. McMahonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.0
AemaRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0