Titles you rated
MaskRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0