Series
Ratings
86
The Art of SarahRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5