Series
Ratings
20
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0