Movies
Ratings
95
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.5
Scrap HeavenRated ★ 3.0- Blood and BonesRated ★ 3.5
SwayRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
ElleRated ★ 3.5- How Much Do You Love Me?Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5
Factory GirlRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0