Series
Ratings
62
MIU404Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Chosen HomeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Natsuyuki RendezvousRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0