Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
First BloodRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0