Series
Ratings
17
Royal FamilyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 0.5
LiveRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 1.5
SignalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Lawless LawyerRated ★ 4.5
Secret MotherRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0