Series
Ratings
188
Twin PeaksRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
Arrested DevelopmentRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Cunk on EarthRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0- father tedRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
CatastropheRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0