Series
Ratings
109
Testimony of NRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 3.5
- 마요이가Rated ★ 2.5
WomanRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 4.0
NINKU-忍空-Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.5
ShomuniRated ★ 3.5